Apie mus

Sveiki!

Leiskite pristatyti: mes — Prekybos ir Pramonės Grupės „Taipit“ baldų kryptis. Mes gaminame Jums biuro kėdės ir minkštus baldus CHAIRMAN, korpuso biuro baldus SKYLAND, ir virtuvės ALVALINE. Ką Jus norėtumėte sužinoti apie mus?

Baldų krypties „Taipit“ ir prekinio ženklo CHAIRMAN istorija
Baldų kryptis skaičiais
Biuro kėdžių ir minkštų baldų gamykla CHAIRMAN
Bandymo laboratorija CHAIRMAN
 

Baldų krypties „Taipit“ ir prekinio ženklo CHAIRMAN istorija

1999 metai — baldų krypties atidarymas. Biuro baldų iš Pietryčių Azijos platinimo pradžia, sandėlio programos formavimas.
2001 metai — plataus masto dilerių tinklo kūrimas, apimant visą Rusijos teritoriją.
2003 metai — Rusijos kėdžių iš importuotų dalių pirmosios partijos gamyba.
2005 metai — pilno ciklo gamybos pradžia savo įrenginiuose. Perėjimas prie gamybos apimties - 50 000 baldų kėdžių per metus.
2008 metai — gamybos vietos įsigijimas (m. Kaliningradas), apimtis – 250 000 baldų kėdžių per metus.
2010 metai — gamyklos 14 000 m2 įsigijimas (m. Losino-Petrovskij, Maskvos apskritis), apimtis – 450 000 baldų kėdžių per metus. Išėjimas į Kazachstano ir Baltarusijos rinkas.
2012 metai — tolesnė modernizacija ir gamybos pajėgumo didinimas, plataus masto asortimento plėtra iki daugiau nei 120 modelių.
2013 metai — savo bandymo laboratorijos paleidimas medžiagų, komponentų ir galutinės produkcijos kokybės kompleksinei kontrolei.
2014 metai — naujų kokybės standartų produkcijai įdiegimas, Išėjimas į Baltijos ir Rytų Europos rinkas.
2015 metai — importo pakeitimo programos platinimas, tolesnis gamybos pajėgumo didinimas.

Baldų kryptis skaičiais

 • Bendri išsiuntimai — daugiau 1 000 000 produkcijos vienetų per metus
 • Platinimo geografija — Rusija (virš 100 miestų), Baltarusija, Kazachstanas, Baltijos šalys, Armėnija, Kirgizija, Lenkija
 • Dilerių bazė — daugiau 1 100 nuolatinių partnerių
 • Filialų tinklas — 7 filialai Rusijoje, Baltarusijoje ir Estijoje
 • Pardavimų skyrius — daugiau 60 specialistų
 • Regioninių sandėlių tinklas daugiau nei 28.000 m2
 • Nuolat palaikomos sandėlio atsargos — daugiau nei 120 000 gaminių
 • Nuosavas autoparkas -35 komercinio transporto vienetų, kurių bendras krovumas daugiau 550 000 kg
 • Nuosava biuro kėdžių ir minkštų baldų gamykla su gamybos pločiu daugiau 28 000 m2
 • Gamybos apimtis ir biuro kėdžių ir minkštų baldų CHAIRMAN platinimas — daugiau 60 000 gaminių per mėnesį
 • Gamybos grupės CHAIRMAN asortimentas — daugiau 130 modelių.
 • Nuosava korpuso baldų gamykla su gamybos pločiu daugiau 11 000 m2
 • Korpuso biuro baldų SKYLAND gamybos apimtis — daugiau 40 000 gaminių per mėnesį
 • Gamybos grupės SKYLAND asortimentas — daugiau 5 000 gaminių 14 kolekcijose

Biuro kėdžių ir minkštų baldų gamykla CHAIRMAN

Gamykla įsikūrusi m. Losino-Petrovskij (Maskvos apskritis), dabartiniu metu yra viena iš stambiausių gamybos kompleksų šiame gaminių segmente ne tik Rusijoje, bet ir NVS ir Rytų Europoje. 

Kaip jau minėjome, gamyklos pajėgumas viršija 60 000 gatavos produkcijos vienetų per mėnesį. Tai yra — apie 20% viso mėnesinio poreikio Rusijos rinkoje.

Gamybos proceso kertinis akmuo — medžiagų ir dalių kokybė. Apie tai, kaip mes ją kontroliuojame, papasakosime truputį toliau, o dabar apie tai, kaip mes rūpinamės ja iš pradžių. Gana tradiciniai, tačiau ne mažiau veiksmingi metodai — tik stambūs, patikimi tiekėjai, vykdantys savo produkcijos kokybės monitoringą ir tikrai garantuojantys jos kokybę. Ir, žinoma, nuosava gamyba. Akivaizdu, kad aprūpinti save savarankiškai visiškai nuosavomis medžiagomis ir dalimis negali jokia gamyba pasaulyje. Bet visa tai, ką yra įmanoma gaminti aukšto lygio savo pajėgumu, mes stengiamės daryti patys.
Pavyzdžiui:


Didelio tikslumo figūrinis penopoliuretano pjovimas 


Plastikinių elementų nuosava gamyba

Ką tai mums duoda? Pirmiausia papildomus kokybės garantijas. O kokybės, kaip žinoma, daug nebūna.
Jei pažvelgti į patį gamybos procesą, tai be jo masto yra labai svarbu jo aiškus dalinimas į technologinius etapus, taip pat konvejerio gamybos logistika:

Tai reiškia, kad už kiekvieną gamybos etapą atsakinga konkrečioji ekspertų grupė. O kaip mes su Jumis žinome — kuo siauresnė specializaciją, tuo didesni yra reikalavimai darbo kokybei, ir, atitinkamai, tuo didesnė galutinio produkto kokybė. Ne kiekvienas, net didelis gamintojas gali sau leisti vykdyti gamybos procesą, dalijant jį į siaurai specializuotas sritis, kur dirba aukštos kvalifikacijos specialistai. Mes galime.
Bet, žinoma, tai nepašalina kompleksinės kokybės kontrolės klausimą. Ir ne tik baigtai produkcijai, bet ir jos atskirų dalių, žaliavų ir komponentų — juk geriau numatyti problemą, nei kovoti su jos pasekmėmis.
Tam tikslui, ir ne tik, mūsų gamyboje veikia 24/7

Bandymo laboratorija CHAIRMAN

Таи nepriklausomas padalinys, kurio pagrindinė užduotis — kompleksinė kokybės kontrolė kaip medžiagų ir komponentų, taip pat ir galutinės produkcijos. Tikrai modernioje ir tikslioje įrangoje bandome viską, iš ko susideda produkcijos kokybė — apmušas, užpildymas, karkasas, furnitūra.... ir patys baldai po surinkimo, žinoma.

Taigi, mes darome viską, kad Jums į rankas pateko produktas, pasiruošęs tarnauti Jums ilgus metus. Tinkamos išvaizdos produktas, malonus ir patogus eksploatuojant ir, žinoma, visiškai saugus.

Norite tapti mūsų atstovu?
Ar turite kokių nors klausimų, pasiūlymų, komentarų?
Prašome, rašykite mums!